ترجمه خاطرات بانوی سابق اول فرانسه به چاپ ششم رسید

[ad_1]

ابوالفضل الله دادی مترجم در گفتگو با منابع خبری رسمی، گفت: کتاب «برای این لحظه متشکرم» شامل خاطرات والری تریرویلر به عنوان بانوی اول سابق فرانسه به تازگی توسط انتشارات به نگار به چاپ ششم رسیده است.

وی افزود: والری تریرویلر بعد از رسوایی اولاند و خیانش به او، چند روز در بیمارستان بستری شد و سپس با آرامش و خونسردی از کاخ الیزه خداحافظی کرد. اما او بعد از چند سال با این کتاب برگشت تا پرده رسوایی فرانسوا اولاند را بیشتر بالا بزند. «برای این لحظه متشکرم» در دو روز ابتدایی توزیعش در بازار نشر فرانسه ۲۰۰ هزار نسخه فروخت.

این مترجم گفت: ترجمه ام از این کتاب پاییز سال ۹۳ چاپ شد که تا پاییز سال ۹۴ به چاپ چهارم رسید و حالا هم چاپ ششمش توسط ناشر راهی بازار نشر شده است.

الله دادی همچنین گفت: کتاب دیگری که ترجمه کرده ام، با عنوان «آدم های خوشبخت کتاب می خوانند و قهوه می نوشند» به تازگی توسط همین ناشر به چاپ چهارم رسیده است.

وی در ادامه گفت: این کتاب نوشته نوشته‌ اگنس مارتن لوگان است و داستان زنی به نام دایان را روایت می‌کند که شوهر و تنها دخترش را در جریان یک سانحه تصادف از دست می‌دهد و شرایط زندگی‌اش به کلی دگرگون می‌شود. دایان که در پاریس زندگی می‌کند، برای فرار از شرایطی که اطرافیانش به او تحمیل کرده‌اند، تصمیم می‌گیرد مدتی را به یکی از شهرهای ایرلند سفر کند. او در این شهر با ماجراهایی روبرو می‌شود که زندگی‌اش را وارد مسیر دیگری می‌کند.

مترجم کتاب «مرسو چه کسی را کشت؟» اضافه کرد: کتاب دیگر اگنس مارتن با عنوان «زندگی آسان است نگران نباش» هم که چاپ اولش امسال توسط انتشارات به نگار در نمایشگاه کتاب عرضه شد، دیگر ترجمه ام است که به تازگی به چاپ دوم رسیده است.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *