تغییر در معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی کتابخانه ملی

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اشرف بروجردی طی حکمی سید مهدی موسوی کوهپر را به سرپرستی معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی منصوب کرد.

بروجردی صبح امروز در محل دفتر ریاست عالی سازمان، طی مراسمی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات محمود رئیس زاده معاون پیشین توسعه و مدیریت منابع انسانی، سید مهدی موسوی کوهپر را به عنوان سرپرست جدید این معاونت معرفی کرد.

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران همچنین در حکمی آقای محمود رئیس زاده را به عنوان مشاور عالی خود منصوب کرد.

بروجردی در سخنانی در این مراسم گفت: این تغییر برای من بسیار سخت بود چرا که جناب آقای رئیس زاده از مدیران دلسوز سازمان بودند و برای من همچون برادری ناصح بودند. از این جهت برای من جایگزین کردن فرد دیگری برای ایشان بسیار دشوار بود. اکنون نیز که امیدوارم مانند گذشته همچون مشاوری دانا در کنار سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن برشمردن سوابق و توانایی های موسوی، تغییر و تحرک در بدنه سازمان اسناد و کتابخانه ملی را لازم و ضروری دانست و از سرپرست جدید معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی خواست که این تحرک را در چهارچوب سیاست‌های دولت دوازدهم اجرایی کند.

در ادامه این برنامه، محمود رئیس زاده تغییر را لازمه و ضروری هر سازمانی دانست و گفت: خوشحالم که اکنون که از این مسئولیت جدا می‌شوم جای من فردی خوشفکر و استراتژیست قرار می‌گیرد. با شناختی که از دکتر موسوی دارم ایشان را فردی خلاق، علمی، خوشفکر و باسابقه مدیریت قابل دفاع می دانم و آماده هستم در مدیریت آینده این معاونت کمال همکاری را داشته باشم.

پس از سخنان رئیس زاده، معاونان و مشاوران ریاست سازمان ضمن قدردانی از زحمات معاون پیشین توسعه و مدیریت منابع انسانی برای دکتر موسوی آرزوی موفقیت کردند و در پایان مراسم نیز دکتر بروجردی احکام سرپرستی و مشاورت را به موسوی و رئیس زاده اعطا کرد.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *