در سفر با اسنپ کتاب بخوانید

[ad_1]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر،  این رویداد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار می‌شود به کوشش اسنپ و نشر افق از ۲۴ آبان تا ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

کاربرانی که طی این مدت درخواست سفر از اسنپ داشته باشند و سوار بر یکی از خودروهای فعال در این کمپین شوند، می‌توانند کتاب‌های تعبیه‌شده را جهت مطالعه بردارند و در صورت دلخواه همراه خود ببرند.

همچنین به منظور ترویج فرهنگ به‌اشتراک‌گذاری کتاب این امکان به کاربران داده شده است که در طول زمان برگزاری کمپین کتابگردون کتاب‌های شخصی‌شان را جهت مطالعه سایر مسافران داخل خودروهای اسنپ جا بگذارند. این کمپین در شهرهای تحت پوشش اسنپ – تهران، کرج، قم، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و اهواز- اجرا می‌شود.

در این کمپین مسابقه‌ای نیز برای ترغیب بیشتر کاربران به مطالعه کتاب تدارک دیده شده است. اگر مایل به شرکت در مسابقه کتابگردون هستید، می‌توانید عکسی از کتاب داخل خودرو اسنپ تهیه و آن را با هشتگ کتابگردون در شبکه‌های اجتماعی‌تان منتشر کنید.

به این ترتیب وارد قرعه‌کشی اسنپ می‌شوید. در این مسابقه جوایز متنوعی همچون بلیت رفت‌وبرگشت به کیش، دستگاه پلی‌استیشن۴، دوربین دیجیتال فوجی Instax Mini ۹ و اشتراک‌ فیلم‌نت در نظر گرفته شده است.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *