عروس دوزخی به بازار نشر آمد/ چاپ ۱۰ کتاب تازه شعرمعاصر

[ad_1]

به گزارش منابع خبری رسمی، انتشارات بوتیمار به تازگی ۱۰ عنوان از کتاب های مجموعه «دوره دوم شعر معاصر» را منتشر و راهی بازار نشر کرده است.

کتاب های این مجموعه اشعار شاعران جوان کشور را در بر می گیرند. «فصل زن» سروده فرشید حاجی زاده یکی از این کتاب هاست. این کتاب دو بخش دارد؛ فصل زن با ۲۸ شعر و فصل عشق با ۵ شعر.

این کتاب با ۶۸ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۷ هزار تومان منتشر شده است.

کتاب بعدی، «خورشیدگرفتگی این ماه» سروده مصطفی فخرایی است که شعرهای این سراینده از سال ۸۱ تا ۸۹ را شامل می شود. این مجموعه ۴۶ قطعه شعر سپید را شامل می شود و با ۸۰ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۸ هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده است.

«به تالار که رسیدم والس تمام شده بود» و «خیابان بعدی» هم به ترتیب سروده چنگیز عصارین و مریم تقوی فرد دیگر کتاب های تازه چاپ این مجموعه هستند. در کنار این کتاب ها، «سنگ ها شاعر می شوند» از شاهنده سبحانی و «عروسان دوزخی» سروده افشین کرد نیز به تازگی چاپ و عرضه شده اند.

دیگر عناوین تازه منتشر شده از مجموعه دوره دوم شعر معاصر نیز به این ترتیب هستند: «مسافر شهری که نیست» از برمک قنبرپور، «پنجره از شب بیرون زده است» از ریحانه واعظ شهرستانی، «رونمایی از شبی که موهایش را از ته زد» سروده رها رفائی و «یک پاکت از صلح به نشانی دنیا» از قاسم رضادوست که هرکدام با شمارگان ۵۰۰ نسخه به چاپ رسیده اند.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *