فراخوان گردآوری اطلاعات مشاهیر نور منتشر شد

[ad_1]

احمد عیسی فر مدیر انتشارات رایحه عطرت و مسئول پروژه گردآوری اطلاعات مشاهیر منطقه نور در گفتگو با منابع خبری رسمی، گفت: در پی انتشار خبر تهیه مجموعه ۷ جلدی کتاب « بزرگان، مشاهیر و مفاخر نور »، برای تکمیل این اثر فراخوانی منتشر کردیم تا همه مردم و اهالی سرزمین مازندران، با این پروژه همکاری کرده و اگر اطلاعاتی از مشاهیر این منطقه دارند، در اختیارمان قرار دهند.

وی افزود: این مجموعه درباره چهره هایی از عالمان دینی، اساتید، صاحب منصبان از جمله سیاسی، نظامی،اجتماعی، فرهنگی، و ادیبان، شاعران، مبتکران، هنرمندان، ورزشکاران، شهیدان، جانبازان و خیرین صاحب نام منطقه نور است.

این ناشر گفت: علاقه مندان برای حمایت در تکمیل این مجموعه علمی و فرهنگی می‌توانند اطلاعات مورد نیاز شامل زندگی نامه، عکس و اخباری را که در دسترس دارند از طریق نشانی‌های الکترونیکی Mohammad_isafar@yahoo.com و Nadergraphics@gmail.com ارسال کنند تا در مجموعه استفاده شود.

عیسی فر پیش از این در گفتگو با مهر عنوان کرده بود که برای این که فرد یا چهره ای از قلم نیافتد، قصد داریم فراخوانی منتشر کنیم تا اگر تحقیقات یا مطالب دیگری درباره افرادی که متولد نور هستند و یا ریشه در این منطقه دارند، باقی مانده، برای چاپ در این مجموعه تحویل داده شود.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *