مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد منصوب شد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، مهرزاد دانش را به عنوان مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

در پی پذیرش استعفای محمودرضا برازش پس از چندبار استعفا به دلیل همکاری با آستان قدس رضوی، وزیر ارشاد، دانش را به عنوان مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر این وزارتخانه منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و تعامل سازنده با فعالان عرصه چاپ و نشر، تحولی چشمگیر در جهت تعالی این صنعت پدید آورید».

مهرزاد دانش در حالی به این سمت منصوب شده است که بر اساس تفاهم نامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، امور فنی و صنعتی چاپ به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار شده و امور نظارت محتوایی بر عهده دفتر چاپ و نشر خواهد بود.

وی پیش از این به عنوان دبیر دبیرخانه هیات انتخاب و خرید کتاب در معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به فعالیت بوده است.

در پی تغییرات به وجود آمده برخی از امور حوزه نشر مانند امور هیات خرید کتاب نیز در این دفتر پیگیری خواهد شد.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *