پوستر سی اُمین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد .

همزمان با برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، پوستر امسال نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد . سید عباس صالحی رئیس این نمایشگاه در جلسه مذکور به نکاتی اشاره کرد .

وی گفت:با توجه به اینکه سی دوره از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران می‌گذرد، انتظارات از نمایشگاه کتاب تهران افزایش یافته است. از سوی دیگر امسال دومین دوره برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب است و باید توجه شود تا کاستی‌های سال گذشته بر طرف شوند.

او همچنین درباره امنیت نماشگاه گفت: باید تلاش شود تا رفاه مراجعه‌کنندگان و غرفه‌داران در نمایشگاه کتاب تهران تامین شود. همچنین امنیت نمایشگاه کتاب نیز مهم و جدی است. باید از حوادث و اتفاقاتی که ناشی از بی‌توجهی، مسامحه و نادیده‌انگاری است جلوگیری به عمل آید. همه کمیته‌ها و بخش‌ها باید در برنامه خود بر افزایش امنیت و رفاه توجه داشته باشند.

وی افزود: تقویت وجه بین‌المللی نمایشگاه نیز در چند سال گذشته مورد تاکید بوده است که اقداماتی همچون میهمان ویژه، شهر میهمان و طرح بورسیه تلاش‌هایی در این مسیر بوده است. البته نباید صرفا به این موضوعات اکتفا کنیم بلکه باید با طرح‌های دیگر بر بعد بین‌المللی نمایشگاه بیفزاییم و از طرح‌های جدید و خلاقانه در نمایشگاه استقبال کنیم تا فضاهای جدیدی در نمایشگاه ایجاد شوند.

سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 13 الی 23 اردیبهشت ماه سال جاری در شهرآفتاب برگزار خواهد شد .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

One Reply to “پوستر سی اُمین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد .”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *