چه زمانی کتاب صوتی گوش کنیم؟

در سال های اخیر و با افزایش مشغله ها و کمبود زمان ، کتابهای صوتی گسترش یافته و از محبوبیت هایی در میان افراد اهل مطالعه برخوردار شده اند . اما چه زمانی برای شنیدن یک کتاب صوتی مناسب تر است ؟

درست است که کتابهای صوتی در مقایسه با کتابهای چاپی و الکترونیکی راحت تر هستند اما بهتر است که زمان های مناسبی را برای گوش دادن به اینگونه کتاب ها در نظر بگیریم ؛

هنگام سفر ، در هواپیما ، اتوبوس ، قطار و هر وسیله نقلیه دیگری براحتی می توانید از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و بجای موسیقی به یک کتاب صوتی گوش فرادهید.

همچنین زمانی که در وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و مترو هستید و درحال رفتن به محل کارتان می باشید ، با توجه به اینکه امکان مطالعه کتابهای فیزیکی وجود ندارد ، می توانید با یک هندزفری به مطالعه کتاب صوتی خود بپردازید و اینگونه از زمان پرت خود استفاده بهینه ای داشته باشید .

بطورکلی آنچه مسلم است این است که بهتر است کتابهای صوتی را زمانی پلی کنید که کار مهم و نیازمند تمرکز انجام نمی دهید ؛ مثلاً هنگام آشپزی ، ورزش ، بافتن یا خیاطی و ….

تمامی این مواقع از بهترین زمان های مطالعه کتابهای صوتی می باشد که در اینصورت می توانید کتابهای بیشتری را در طول هفته مطالعه کنید .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *