کتابگردی 2 آذر فراموش نشود!

چندسالی است که در پنجشنبه ی هفته ی کتاب و کتابخوانی ، فراخوانی با عنوان “کتابگردی” اعلام می شود که در این فراخوان از تمامی افراد دعوت می شود که به کتابفروشی ها مراجعه کرده و برای خود کتابی بخرند !

طرح کتابگردی که سال گذشته با استقبال بسیار پرشور مردم و افراد کتابخوان مواجه شده بود ، امسال به دلیل مصادف شدن پنجشنبه هفته کتابخوانی با ایام سوگواری به هفته بعدش موکول شد . امروز 2 آذر ماه ، روز موعود کتابگردی سال 96 می باشد .

مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران با یاداوری این طرح و اعلام 2 آذر به نام روز کتابگردی ، یک بار دیگر کلیه افراد را به این فراخوان فرهنگی دعوت کرد و اظهار امیدواری کرد که با انتشار این فراخوان در فضای مجازی امسال نیز این طرح با استقبال خوبی مواجه شود .

وی در پایان افزود: امیدوارم با تلاش همگانی، حضور در کتابفروشی‌ها و خرید کتاب به جزئی مهم از سبک زندگی ما ایرانیان تبدیل شود. همچنین امیدوارم که فعالان حوزه کتاب در طراحی برنامه‌های کتابگردی به هموطنان زلزله‌زده نیز توجه کنند و کتاب رساندن به کودکان و نوجوانان زلزله‌زده را فراموش نکنند. پس وعده دیدار ما در روز پنج‌شنبه، ٢ آذرماه، در کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور است.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *