کتاب مصور «دوران زندگی» برای نوجوانان چاپ شد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انتشارات کتاب جمکران، کتاب «دوران زندگی» شامل داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده برای کودکان و نوجوانان به تازگی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شده است.

مبنای اعتقاد به مهدویت و ظهور منجی الهی در آخرالزمان، متصل به حرکت تاریخی پیامبران و رفتار اجتماعی آنان ارتباط دارد. چون نقشه کلی خداوند برای زندگی بشر، یک نسخه مشخص از ابتدای خلقت بوده است و پیامبران با توجه به اتفاقات مختلف و دشمنانی که داشته‌اند روش کار متفاوتیرا پی گرفته‌اند.

خط هدایت و آموزش روش زندگی از ابتدای خلقت تا به انتها، یک خط نورانی و پیوسته است تا بشر را برای زندگی سعادتمندانه آماده کند. خطی که با حضور انبیای الهی و اوصیای آنان و مؤمنان جان‌برکف همواره محکم و استوار در مقابل زیاده‌خواهیی‌ها و استکبار و شیطنت‌ها ایستاده است و مردم را با یاد قیامت به سوی زندگی و حیات طیبه راهنمایی کرده‌اند. زندگی متعالی و نورانی‌ای که با ظهور آخرین ولی خدا، به معنای حقیقی خودش می‌رسد و بشر معنای زندگی واقعی و بندگی خدا را درک خواهد کرد.

کتاب خلاقانه‌ «دوران زندگی» داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده و کوتاه است. این روایت کوتاه ماجرای خلقت بشر و هبوط آدم به‌عنوان اولین پیامبر و فراز و نشیب زندگی پیامبران را تصویر می‌کند. روایت تاریخ پیامبران در این کتاب با این نگاه نگاشته شده که همه‌ پیامبران سعی داشتند شرایط حیات طیبه و بستر ظهور منجی را فراهم کنند. موازی با روایت دوران زندگی بشر و فعالیت‌های پیامبران، تصویرسازی این وقایع را پشت متن می‌بینیم. این تصویرسازی به‌هم‌پیوسته به‌صورت آکاردئونی تا خورده و این پرده‌ روایت تاریخ بشر را در خود جای داده است.

این کتاب با ۸ صفحه آکاردئونی مصور و قیمت ۱۵ هزار تومان منتشر شده است.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *